15. Internet Fiesta 2014. március 20-27.

Net - Kultúra - Könyvtár

Rákóczifalva

21. A virtuális világ hatásairól, a serdülőkor és az internet kapcsolatáról tartott előadást Rénes László. Az előadó szociális munkás, a debreceni Kenézy Kórház munkatársa, a Magyar Lelki Elsősegély Szolgálatok Szövetségének alelnöke. Előadásában szó lesz az internetes világ nyelvéről, sajátosságairól, a serdülők személyiségére és kapcsolataira gyakorolt hatásairól. .

Verseghy Ferenc Könyvtár

20. Ünnepélyes megnyitó a BibliotéKAR közreműködésével

Kattanj a könyvtárra! Egy fotós szemével az Antarktiszon címmel Demény István útibeszámolója

21. Velencei karnevál. A Magiszter Alapítványi Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola diákjainak fotókiállítása

Vizsy Ferenc: Színváltó novellák című kötetéről beszélget a szerzővel Skultéty József újságíró

25. Közösségi oltalom - könyvtári segédletek értéktári javaslatok előkészítéséhez. Károly Nóra könyvtáros előadása

26. "A világhálóba keveredett ember". Az Olvasókör összejövetele

27. Fejes László Triológiájának könyvbemutatója

Vezseny

AZ INTERNETHASZNÁLATOS netes játékok megismerése, megfelelő alkalmazása volt a célja annak a foglalkozásnak, melyen a részt vevő iskolások rajzokat is készítettek kedvenc netes játékaikról.